Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Берегове

Якщо ви бажаєте отримати незабутні враження, помилуватись архітектурою, спробувати келих чудового вина та оздоровитись у термальних басейнах – відвідайте цей затишний куточок України.

Пам'ятки у місті Берегове

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Курортні території

Оздоровчий комплекс “Жайворонок”

м. Берегово, вул. Шевченка, 112

Туристична карта міста Берегове

Маршрути у місті Берегове


Локації
16
Км
403.66
В дорозі
7г 50хв

Про місто Берегове

Якщо ви бажаєте отримати незабутні враження, помилуватись архітектурою, спробувати келих чудового вина та оздоровитись у термальних басейнах – відвідайте цей затишний куточок України.

Берегове – містечко у Закарпатській області, засноване у 1247 році, просте перші згадки про цей населений пункт почали з’являтись ще у 1063-му. Тут поєднуються українські та угорські традиції, адже довгий час Берегове відносилось до сусідньої Угорщини. Якщо ви бажаєте отримати незабутні враження, помилуватись архітектурою, спробувати келих чудового вина та оздоровитись у термальних басейнах – відвідайте цей затишний куточок України.
Найвідомішою природною пам’яткою Берегового є термальне джерело з унікальним мінеральним складом. Його глибина – близько 1000 метрів, при цьому температура у басейні залишається сталою – 36 градусів Цельсія в будь-яку пору року. Завдяки своїм цілющим властивостям води джерела здатні оздоровлювати організм навіть після одного купання.
Серед архітектурних пам’яток заслуговує уваги колишня резиденція князя Бетлена, що у минулому був королем Угорщини. У графському дворі знаходиться також і музей Береговщини. Будинки-близнюки, які можна знайти по вулиці Сечені, належали знатним жителям містечка – адвокату Кубовичу та архітектору Мейгешу. Хоча наразі вони втратили свою ідентичність, колись споруди були дуже схожими.
Костел реформаторів – старовинна будівля 17 ст., яка досі відкрита для прихожан, і є архітектурною домінантою Берегового. Цікавою особливістю церкви є його півники, які розташовані на шпилях замість традиційних хрестів, відображуючи своєрідне ставлення до релігії.

Детальніше
Сховати

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.