You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Login My trip
UaRuEn

Chernivtsi Academic Regional Ukrainian Music and Drama Theater named after. Olga Kobylianska

Like
Google Maps
Add to trip

Chernivtsi Academic Regional Ukrainian Music and Drama Theater named after. Olga Kobylianska

More
Less
Rates Reviews 5

, 1 Theatral square, Chernivtsi

48.2917859 | 25.9311914

Theater cashier: Every day from 11 am till 7 pm, Break from 2 pm till 4 pm

(0372) 52-50-85 (0372) 55-17-14

Website

Location on Google

Review 5

МОДНА КОВКА

03.10.2021
Улюблене місце в Чернівцях. Університет варто відвідати з екскурсією. Пошукати пронумеровані цеглини, відчути велич цієї будівлі ????
Information taken from google.com

Kira 95

07.09.2021
Красивий театр побудований за часів Австро-Угорщини у стилі бароко. Побували на відкритті 91-го театрального сезону. Перед виставою глядачів зустрічали у фойє театру оркестр та головний диригент Володимир Шнайдер. Розпочався сезон драматичною поемою "Ніч на полонині". В театрі наявний масковий режим, а місця через одне закрити стрічками.
Information taken from google.com

Світлана Дячок

03.09.2021
Тепле і затишне місце для культурного відпочинку та інтелектуального збагачення. Вистава "Хлібне перемир'я" за п'єсою Жадана під час Чернівецького мерідіана - чудова можливість насолодитися грою київських акторів і поринути у світ сучасного Сходу України. Театр - це неповторне місце в центрі Чернівців. Атмосфера аристократичності, вишуканості й інтелігенції наповнює позитивом кожного / кожну глядача / глядачку. Окремий респект привітним працівникам театру! Бережімо нашу культуру, пам'ятаймо історію...
Information taken from google.com

Александра Сорочан

28.06.2021
Наша місцева окраса, брат-близнюк нашого театру знаходиться в Баварії в місті Фюрт - бачила особисто. Маємо гарний акторський склад, молодці. Ціни помірні - біля 110 грн. Репертуар різний, як класичний, так і сучасний. В антракті можна відвідати буфет, ціни нормальні, як для театрального буфету.
Information taken from google.com

Ольга Яних

27.06.2021
Неперевершенно! Театр - одна з родзинок Чернівців, обов'язкова для відвідування. Надзвичайно ввічлевий персонал: касир запропонувала кращі квитки, працівниці залу - кращі місця. Максимум задоволення. Атмосфера театру надихає. Невеликий за розміром, але такий гарний ззовні та всередині. Попали на закриття театрального сезону. Була драма Зрадь мене. Гра акторів- просто супер. Правильна українська мова. Музики просто розчулили. Хочеться і хочеться повертатися в це неймовірне місце!
Information taken from google.com

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.