You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Login My trip
UaRuEn

National Park "Podolsky Tovtry"

Like
Google Maps
Add to trip
Rates Reviews 4

Khmelnytsky region, 6 Polski Rynok Square, Kamyanets-Podilsky

48.730458 | 26.479781

(03849) 51270

Website

Location on Google

Review 4

Александр Тютюник

21.06.2018
Бакота. Заїзд через с.Каштанівка. З плюсів: афігенна природа, ловиться гарна риба, свіже повітря з запахом хвої, є хороший берег для купання. Мінуси: дорога туди просто жах, коли поїдете звідти дуже залежить від природи, якщо пішов дощ то виїхати важко, сміття не прибирають, розвалені столики і лавки на місцях відпочинку, при цьому якісь "нерусскі" хлопці ходять і збирають гроші. Ми сварилися і не платили! І ви не платіть) сервісу немає, гроші йдуть хто зна куди по кишенях!!!!!! Висока оцінка за чудові краєвиди!!!
Information taken from google.com

Юра Мельник

25.05.2018
Подільські Товтри – це колишній бар’єрний риф, який утворився колоніальними організмами, що жили в морях тортонської і сарматської епох. Простягається він по східній околиці Подільської височини на 200 км у вигляді яскраво вираженого валу з множиною бокових відгалужень. Починається він у Львівській області і простежується в напрямку Скалата, Кам’янця-Подільського і далі аж за Дністер, у Молдову. Товтри – це місцева назва скелястої дугоподібної гряди, висота якої у межах національного природного парку сягає в середньому 400 метрів над рівнем моря. Над оточуючою рівниною ця гряда піднімається на 60-65 м. Подільська частина Товтр більшою частиною хвиляста, схили опуклі. Окремі форми Подільських Товтр піднімаються у вигляді витягнутого валу або конусоподібних горбів. Придністровська ж частина сильно i густо розчленована глибокими каньйоноподібними долинами лівих притоків Дністра. Вивітрені та розмиті вапняки, які відслонюються на схилах долин, утворюють екзотичні скелі різної форми – колони, стовпи, гігантські гриби або хаотичні нагромадження брил та валунів. Мікроклімат Кам’янецького Придністров’я формується Товтровим кряжем та каньйонами Дністра з притоками. Тому тут створилися особливі умови для збереження рідкісних i реліктових рослин, серед яких – більшість лікарських. У межах парку росте майже 1700 видів рослин. Наявність на території парку старих лісових масивів, відкритих крутосхилів та карстових печер сприяє поширенню тут хижих птахів та кажанів. До Червоної книги України занесено 60 видів рослин та 85 тварин. Наявні природно-кліматичні умови, різноманітність ландшафтних територій, цінні джерела мінеральних вод, багаточисельні пам’ятки природи, історії, культури відносять територію Національного природного парку «Подільські Товтри» поряд з Кримом, Карпатами і Закарпаттям до числа найбільш перспективних рекреаційних зон України. Значну туристично-рекреаційну цінність Подільських Товтр складають лісові масиви. Поряд з річками та іншими водними акваторіями їм відводиться основна роль в організації короткочасного відпочинку місцевого населення та туристів. Територію парку можна використовувати з туристично-рекреаційною метою протягом усього року.
Information taken from google.com

Денис Гриб

06.05.2018
Чудове місце де можна провести вікенд з друзями, близькими. В місті є чудові історичні пам'ятки архітектури та мистецтва. З травня розпочинається туристичний сезон. В місті розпочинаються різні фестивалі та концерти. Особливої уваги заслуговує канйон, який оточує старе місто Кам'янця. Недалеко від міста розташований чудовий курорт Бакота. Там можна відпочити на природі, покататися на водних скутерах, катері. Також це прекрасне місце для святкування весілля, дня народження. Хто побуває тут гарантовано море емоцій!!!
Information taken from google.com

Julia Matjash

26.04.2018

Attractions

Forts, castles, palaces

Kamianets-Podilskyi Castle

1 Zamkova Street, Kamyanets-Podilsky

Other architectural attractions

Turkish bastion, Kamianets-Podilskyi

street Kovalska, 6, Kamianets-Podilskyi

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

Cathedral of the Holy Apostles Peter and Paul

20 Tatarska Street, Kamyanets-Podilsky

Other architectural attractions

The Arc de Triomphe of Stanislaus Augustus

14 Tatarska Streeet, Kamyanets-Podilsky

Other architectural attractions

Town Hall

1 Polski Rynok Square, Kamyanets-Podilsky

Other architectural attractions

Novoplanovsky Bridge

Troyitska Street, Kamyanets-Podilsky

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

Dominican Monastery

3 Dominicanska Street, Kamyanets-Podilsky

Natural objects and reserves

Smotrytsky Canyon

Shevchenko Street, Kamyanets-Podilsky

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

The Belltower of St. Stepanos

Pyatnitska Street, Kamyanets-Podilsky

Other architectural attractions

Bridge "Quick deer"

Kamyanets-Podilsky

Other architectural attractions

Verbetskaya Tovtra

near the village Verbka, Kam-Podilskyi district

Natural objects and reserves

Atlantis Cave

Zavallya village

Forts, castles, palaces

Zhvanetsky Castle

with. Zhvanets, Khmelnytsky region

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

Subichsky Rock Monastery

Subych village

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.