You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Login My trip
UaRuEn

Podgoretsky Castle

Like
Google Maps
Add to trip
Rates Reviews 6

Lviv region, Pіdgirci village

49.943093 | 24.983458

(03266) 3-07-40

Location on Google

Review 6

Тарас

08.10.2021
Мій улюблений замок на Львівщині????.

Ірина Сметана

10.07.2018
Із замків Золотої підкови цей замок вразив мене найбільше, хоча він і в найбільш занедбаному стані. Дуже цікава історія цього замку, багато подій він пережив, багато відомих історичних персон різних часів по бували в ньому. Перед входом на територію замку знаходяться сувенірні лавки і кафе. Щоб побувати в середині замку, а не тільки на його подвір'ї, потрібно придбати додатковий квиток. На задньому дворі є сходи якими піднімався сам Дартаньян (М. Боярський). Крім того з цього місця відкриваються прекрасні краєвиди.
Information taken from google.com

Vitalii Lapko

01.07.2018
Один із замків золотої підкови Львівщини. Сам замок знаходиться в мальовничому місці села підгірці входить в архітектурний комплекс із каплицею, конюшнями та великим садом на зразок версальського. Із оглядових майданчиків відкривається прекрасний краєвид на рівнині частину Бродівського і Буського районів. В гарну погоду видимість до 30 км. Наразі замок реставрується. Відкрили внутрішні зали та картину галерею. Проте ще багато роботи. Зараз замок тільки тінь минулої слави...
Information taken from google.com

Tetiana Tsegelnyk

26.06.2018
Підгорецький замок досить цікавий. Як на мене, він уособлення замку для Графа Дракули, такий дещо моторошний, з якоюсь неймовірно цікавою та не зрозумілою до кінця атмосферою. Зовні замок гарно зберігся. Осоюливу увагу приділіть прогулянці навкруги замку та розгледіть його із усіх боків. Також прогуляйтеся по парку за замком і обійдіть навколо замкові споруди що вціліли. Зараз в замку функціонує виставка картин. Особливої уваги заслуговує приміщення церкви, що прямо навпроти замку. Всередині збереглися розписи із часів побудови церкви. Всередині дуже гарно та цікаво, оскільки максимально збережено первісний вигляд.
Information taken from google.com

Елена Слободянюк

08.05.2018
По дорозі з Києва до Львова є багато цікавих місць. Одне з найцікавіших - Підгорецький замок. Його добре видно з траси Е40, особливо взимку. Історія замку починається від 1635 року - гетьман Станіслав Конєцпольський вирішив побудувати собі резиденцію з найкрасивішим садом. Будівельними роботами керував архітектор з Венеції Андреа дель Аква. Підгорецький замок є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Його називають Галицьким Версалем, гідним королів. Був побудований за 10 років до Версалю. Величний і вишуканий. З картинами Рембрандта та Ван Дейка. Багато разів замок зазнавав руйнувань, був остаточно пограбований в радянські часи, а в 1956 році у палаці трапилась велика пожежа, яка знищила інтер’єри залів назавжди. Сад не зберігся теж. Потім тут був туберкульозний диспансер до часів незалежності (це традиційно для радянської влади в замках і палацах розміщати лікарні, фарбувати стіни у синій колір и знищувати всю історію). В 2008 р. Підгорецький замок потрапив до Переліку 100 пам'яток світу, що потребують негайної реставрації. Наша держава грошей поки що не знайшла. Прикро. Дуже багато зробив для відновлення замку Борис Возницький. Але грошей не вистачало катастрофічно і щоб держава виділила гроші на реставрацію замку, він запропонував зробити тут президентську резиденцію в часи Януковича: «Президенти міняються, а замки залишаються назавжди». Але так і не відреставрували. Зараз можна погуляти навколо замку, зайти у дворик, а також можна зайти в залу на першому поверсі, де є фотоекспозиція з видами замку різних часів (ще в травні повинні були відкрити другий поверх) . Розкішний був замок. Саме після того, як тут побував Петро І, він почав будувати Петергоф, так нам сказала екскурсовод. Тут було знято багато епізодів до фільмів. І ще, тут є справжній привід, «Біла пані» яка бродить залами замку, її бачили багато хто з колишні мешканців) Заїжджайте до замку. Не пожалкуєте. Вхід на територію 30 грн дорослим и 9 грн дітям. Біля входу є ринок (до речі достатньо гарно облаштований) з сувенірами та кафе, де можна перекусити.
Information taken from google.com

Наталья Дзюба

26.04.2018
Огромный серый замок, окруженный по периметру глубоким рвом и несколькими оборонительными сооружениями. Вид впечатляющий! Также, восхищает территория, на которой расположен Подгорецкий замок - она огромная, и достаточна ухоженная. По выможенным брусчаткой дорожкам ездят туристические колесницы, которые окунают в атмосферу XVI века. На Севере замка есть небольшая смотровая площадка, которая в былые времена была террасой замка. Здесь можно наблюдать восхитительный вид окружающих холмов. Оставляет отпечаток в памяти - страшная легенда о Белой Пани., которую рассказал экскурсовод... Получила массу впечатлений от этого таинственного места.

Attractions

Forts, castles, palaces

Olesky Castle

Olesko village

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

Capuchin monastery in Olesko

Olesko

Forts, castles, palaces

Zolochiv castle

4, Ternopilska St, Zolochiv

Forts, castles, palaces

Brody Castle

Zamkova Street, Brody

Natural objects and reserves

Bloody Stone

Pіdkamen village

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.