You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Login My trip
UaRuEn

Like
Google Maps
Add to trip
Rates Reviews 5

Chernivtsi region, Verkhnii Yalovets'

47.7641249 | 25.0331989

24h

Location on Google

Review 5

Евгения Василишина

21.07.2021
Пішки х Верхнього Ялівця в якості прогулянки,милуючись краєвидами та дивуючись безлічі корів по дорозі та на самому Памірі. По дорозі назад піднялись на вершину гори Яровиця. Вийшло 21км туди і назад без відпочинку та перекусів. Такий досвід підйому на гори для нас найкращий. З 1960-х аж до середини 1990-х років працювала секретна радіолокаційна станція Секретний військовий об’єкт розміщувався на висоті 1565 метрів у горах не просто так. Поблизу проходить кордон із Румунією. У розпал «холодної війни» із західним світом СРСР збудував військову станцію, котра повинна була забезпечувати радіолокацію величезної території – від турецького узбережжя до Балтійського моря. 5 листопада 1995р Памір припинила існування
Information taken from google.com

Carpathians Guide

20.07.2021
Місце про яке я дізнався у 2012 році, а в 2013 провів перший збірний похід. В 2018 я організував туди поїздку в рамках семінару підвищення кваліфікації гідів Українськими Карпатами і після цього воно набуло великої популярності у турфірм! Однозначно рекомендую відвідати!
Information taken from google.com

Sophia Gafijka

18.07.2021
Магічне і таємниче місце. Дуже красиве. Є піший маршрут, а також можна доїхати позашляховиком, або 9ка з підвищеним кліренсом) запасіться лопатою і сокирою в разі чого)
Information taken from google.com

Andrii (Maestro)

22.06.2021
Чудово. Варто відвідати, але дорога дуже залежить від погоди. Якщо сухо, то хаїде люба машина, але якщо дощь.... то дуже складно!
Information taken from google.com

Марія Ковальчук

16.06.2021
Дуже гарні і захоплюючі краєвиди. Кулі теж вражають своєю величчю. Дітям сподобалося що у них дуже сильне відлуння). Кулі дійсно не помітні для людського ока, поки не під'їдеш до них близько. Неподалік від куль втрачають отару овець, для дітей такий собі міні-зоопарк. Дорога насправді важка. Машина повинна бути з високою посадкою, після дощів утворилися великі ями. Позашляховиком, а ще краще Нивою туди їхати саме то!. Із села курсують джипи, тож в принципі можна доїхати до села, а звідти на екскурсійну машину пересісти.
Information taken from google.com

Attractions

Natural objects and reserves

Cheremosky National Nature Park

street Ukrainian, 174, Putyla

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.