You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Login My trip
UaRuEn

Palanok Castle

Like
Google Maps
Add to trip
Rates Reviews 5

Transcarpathian region, 5 Kurutsiv lane, Mukachevo

48.431385 | 22.687510

9am-6pm, day off - M

03131 44053

Website

Location on Google

Review 5

Elena Shulga

22.09.2021
Була тут вперше. Замок знаходиться майже за чертою міста, з центра йти близько 50 хвилин по прямій дорозі. Замок великий стоїть на вершині гори. Паркування зроблено прямо поруч з замком, хоча я за те, щоб паркування було у підніжжя, для запобігання руйнації. Дорослий квіток 100 гривень. Велика територія. Багато було кімнат з єкспозиціями, але зачинених. Що не сподобалось однозначно - туалет. Один на всю територію, ще й з обшарпаними дверима (але може то для антуража). Якщо буде група туристів, то доведеться довго гуляти та чекати черги. За оформленням сподобалась Меморіальна кімната володаря князя Корятовича, мабуть тому, що займався нею консул Литовської республіки. Виглядає сучасно. В інших кімнатах дуже багато текстової інформації, може стати нудно. З оглядових майданчиків відкривається панорама на місто Мукачево. Місце однознано варте уваги як історична пам'ятка.
Information taken from google.com

Мандрівник

10.09.2021
По замку можна гуляти цілий день! Не пошкодуйте грошей і заплатіть за екскурсію де розкажуть про таємниці та легенди замку. Сам замок ніколи не був захоплений, але його таки валили. Наприклад, Ілона Зріні побудувала 7 веж, і з них вціліли три. Сам замок ділять на три двори - верхній, нижній, середній. У замку є кілька музеїв - Картинна галерея, музей старожитностей, церковний міні-музей, кімната тортур, частини королівських покоїв родини Ракоці. Скоро відкриють на вході (ближче до нього) кімнату про пам'ять бійців АТО. Можна виходити на чудові панорами на площі, де є пам'ятник птаху, Східний бастіон, Королівський бастіон, де є пам'ятний Френцу 2 Ракоці та Ілоні Зріні. Можна заходити в рів і в "Тунель Смерті". Про цей замок можна розказувати цілий день, але я розповів лише 1\6 того, що є у замку. Одним словом, РЕКОМЕНДУЮ УСІМ!
Information taken from google.com

Петро Гуц

27.08.2021
Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, який поєднує різні стилі. Замок займає площу 14000 кв.метрів на горі вулканічного походження висотою 68 м.Перші згадки про замок з'явились в ХІ ст.У дворі замку находиться колодязь глибиною 85 м, вирубаний у вулканічній породі.Сам замок розміщений на 3-х терасах і переходи з тераси на терасу ніби переносять сучасних мандрівників у глибину віків. Дуже цікаво побродити самому і все роздивитись після змістовної розповіді екскурсовода. Рекомендую. До речі, в підвалі замку туристи можуть скуштувати смачні страви угорської кухні та пригоститись домашньою паленкою, градусів так 50-60° та сухими винами.
Information taken from google.com

Сніжана Бабич

08.08.2021
Дуже крутий замок: один з набільших і найцікавіших з тих, що ми бачили❤! Має красивий вигляд зовні, є багато залів та місць, куди турист може пройти! РАДЖУ їхати сюди БЕЗ екскурсії а самостійно БО екскурсовод дає 30-40хв на самостійний огляд і повернення до автобусу, а то і менше. Ми не встигли обійти всі зали, подивитись картини і зробити фото скрізь, де хотілось, а мусили поспішати. ТУМУ ЩОБ НАСОЛОДИТИСЬ ДАВНЬОЮ ЕПОХОЮ В ЗАМКУ потрібно їхати своїми силами на цілий день. А ще ????під замковою горою дідок продає смачне вино????????????.
Information taken from google.com

Леся Артюх

13.05.2021
Замки з їх віковими історіями, то завжди цікаво...Історія цього незвичайна... Легенда розповідає про появу колодязя: коли в ньому виникла потреба, то князь наказав копати криницю. Хоч як довго її рили, все ніяк не могли дістатися до води. Щодня чуючи один і той же вислів: «Пресвітлий княже, води немає». Коріятович усе більше не вірив, що можна буде викопати колодязь. Аж якось одного дня до князя прийшов чорт і запропонував угоду: мішок золота в обмін за заповнення криниці водою. Але виявилося, що грошей у казні немає, тож князь не може заплатити нечистому. Князь пропонував душу, але той відмовився, вимагаючи грошей. Один з вірних лицарів Коріятовича, підслухавши розмову князя з чортом, запропонував йому обдурити того: «Федоре, мішок золота необов'язково має бути великий: маленький — теж мішок». Вкинувши у мішок дві останні золоті монети, його віддали чорту, а той, страшенно обурившись, заявив: «Все одно води не питимете», і з цими словами стрибнув у колодязь. З того часу з глибин колодязя кожного вечора чути, як на дні виє чорт через те, що його обдурили.
Information taken from google.com

Attractions

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

Cathedral of the Assumption of the Blessed Virgin Mary in Mukachevo

4, Fedorova street, Mukachevo

Forts, castles, palaces

Mukachevo town hall

2, Dukhnovycha street, Mukachevo

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

St. Martin of Tours Cathedral

2, Myru street, Mukachevo

Natural objects and reserves

Victory Park in Mukacheve

Sadova str., Mukacheve

Forts, castles, palaces

Castle of Saint Miklos

53B Voloshina St, Chynadievo

Forts, castles, palaces

Schönborn Palace

Chinadievo

Other architectural attractions

Serednyanski wine cellars

6 Shevchenko St, Sredne town

Resorts

Recreational complex "Kosyno"

The tract Koson 1, Transcarpathian region

Resorts

Wellness complex “Zhayvoronok”

Beregovo, Shevchenko str., 112

Resorts

Voevodyno Resort

Turiya-Paseka village, Perechyn District

Natural objects and reserves

Воеводино курорт

Курорт «Воеводино», Тур'я Пасіка, Закарпатська область, Україна, 89223

Resorts

Hotel and restaurant complex «Golden Mountain»

Uzhgorod district, village of Barvinok, tract «Golden Mountain»

Where to stay?

Resorts

Sanatorium complex «Thermal Star»

village of Lower Solotvino, 226, tract Derenovka

Resorts

Sanatorium complex «Derenivskaya Kupel»

150-K, Lower Solotvino

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.