You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Login My trip
UaRuEn

Schönborn Castle

Like
Google Maps
Add to trip
Rates Reviews 5

Transcarpathian region, Chinadievo

48.524809 | 22.874493

Daily 8am-7pm

Location on Google

Review 5

Lyudmila

14.06.2019
Це дуже романтична місце. Перебуваючи там наче переносишся у часи середньовіччя. А озеро дуже гарне

Наталія Терещенко

15.08.2018
Якщо ви їдете і маєте зайву годинку, то можна лишити машину на ніби парковці біля напису Карпати, і піднятися наверх по бруківці,або напряму через лісок,там видно доріжку. Підйом легкий, швидко подолали з дитиною.вхід 15 грн. палац трохи пошарпаніший,ніж на фото, але один раз в житті подивитися вартує
Information taken from google.com

Jaroslav Nykorak

14.08.2018
Надзвичайно красивий старовинний палац. Унікальна архітектура. Всередині є дуже гарна камінна зала. До палацу, який розташований на горі, веде серпантинна дорога, вимощена бруківкою. Навколо - прекрасний ландшафтний дизайн. Сюди полюбляють приїжджати на фотосесію молодята.
Information taken from google.com

Наталья Вольская

01.08.2018
Якщо Ви не на машині, потрібно трохи попотіти і піднятися на горку до мисливського замку, але воно того варте. Подібну архітектуру не бачила в жодному куточку України. Безсумнівно прекрасний палац, велика та доглянута територія, що тоне в зелені, чарівливе невелике озерце. На території діючий санаторій, всі охочі можуть скуштувати мінеральну водичку, а також пройтися до джерела краси та омолодитись????
Information taken from google.com

Юра Мельник

18.04.2018
Невеличке село Карпати неподалік Мукачева приваблює чи не легіони туристів. У цьому мальовничому куточку влаштовані санаторії, тут є романтичне місце під назвою Скеля Кохання, з якого відкривається захопливий краєвид гірських просторів. Але головна атракція – це санаторій “Карпати”. Не варто дивуватись: цей заклад для лікування і відпочинку розташований у стінах палацу Шенборнів. Вежі та стіни Берегвару наче позичені з лицарського роману або казки про чаклунів та героїв. Тож не дивно, що за часів СРСР замок любили використовувати як декорацію для зйомок кіно. Тут знімалась казка “Снігова королева” і культовий фільм про розвідників “Сімнадцять миттєвостей весни”. Cinadievo_palacКолись романтичній палац слугував резиденцією та мисливським будинком для шляхетної родини графів Шенборнів. На санаторій він перетворися лише 1946 року, коли у цих краях не лишилось і натяку на аристократів. Казковий вигляд споруди – данина модному наприкінці XIX ст. стилю під назвою “неоромантизм”. Архітектори ніби дійсно прагнули відтворити в реальності казкові палаци, поєднуючи елементи готичної та романської архітектури. Будівля замку Берегвар має своєрідну родзинку: її побудовано за астрономічнім принципом. Це означає, що кожний елемент споруди не тільки виконує свою практичну функцію, але й має символічне значення. Так, кількість вікон становить 365 – за кількістю днів року. Ще одне віконце замуроване на випадок високосного року. Димоходів у палаці – 52, стільки ж, скільки у році тижнів. Входів 12 – за числом місяців, а кути замку прикрашають 4 вежі, що відповідають 4 порам року. Шпилі оздоблені флюгерами й курантами, а на одній з веж встановлено дзвін, що відбиває кожну годину. Споруда щедро декорована вітражами та барельєфами з символікою родини Шенборнів. Будуючи свою резиденцію, граф Шенборн поклопотався і про залізничне сполучення. Неподалік височіє старовинна будівля вокзалу, а від неї йде “стара графська дорога”. Залізниця – найзручніший спосіб дістатися замку. Треба лише сісти на електричку, яка довезе вас до станції “Карпати”. Будівля самої станції нагадує старовинний палац, тож помилитись зупинкою неможливо. На жаль, потрапити до санаторію старим графським шляхом буде складно – він перекритий. Вхід до замку знаходиться трохи збоку від брами, до якої веде стара дорога.
Information taken from google.com

Attractions

Forts, castles, palaces

Castle of Saint-Miklos

53B Voloshina St, Chynadievo

Natural objects and reserves

Victory Park in Mukacheve

Sadova str., Mukacheve

Forts, castles, palaces

Palanok Castle

5 Kurutsiv lane, Mukachevo

Natural objects and reserves

Воеводино курорт

Курорт «Воеводино», Тур'я Пасіка, Закарпатська область, Україна, 89223

Resorts

Voevodyno Resort

Turiya-Paseka village, Perechyn District

Other architectural attractions

Serednyanski wine cellars

6 Shevchenko St, Sredne town

Natural objects and reserves

Waterfall Voivodyn, Turya Polyana

Tur'ya Polyana, Закарпатская область

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.